Patarimai

Kaip nusipirkti pigiausiai?

Norint nusipirkti pigiausiai reikėtų vadovautis keliomis pagrindinėmis taisyklėmis:

1) Beveik kiekviena internetinė parduotuvė turi išpardavimų skiltį, tai šią skiltį reikėtų aplankyti pirmiausia
2) Kadangi ta pačia preke gali prekiauti kelios internetinės parduotuvės, reikėtų peržiūrėti kiek gi tas daiktas kainuoja kitose parduotuvės
3) Dauguma internetinių parduotuvių turi savo nuolaidų kuponus, kurių numerius galima įvesti prieš atsikaitant už prekes ir taip sutaupyti pakankamai nemažai pinigų. Norint surasti tokių kuponų, siūlyčiau pasinaudoti www.google.lt su raktažodžiais: Parduotuvės pavadinimas   ir  “Discount codes”, “Coupons”, “Promo codes” ar pan. (pvz., Victoriassecret  Discount codes).

 

Kaip išsirinkti teisingo dydžio drabužius ar avalynę?

Perkant internetu drabužius ir avalynę svarbiausia ko gero išsirinkti teisingą dydį.  Pats geriausias ir patikimiausias būdas yra tiesiog nueiti į Lietuvos parduotuvę prekiaujančia norima preke ir pasimatuoti. Jeigu norimos prekės Lietuvoje nėra, tai labai rekomenduočiau pažiūrėti internetinės parduotuvės pateiktą konkrečios prekės dydžių lentelę, kadangi skirtingų gamintojų dydžiai gali šiek tiek skirtis.

 

Kaip atsiskaityti už prekes?

Praktiškai visos internetinės parduotuvės leidžia apmokėti už prekes keliais būdais:

1) Kreditinėmis banko kortelėmis Visa/MasterCard/AmericanExpress (dažniaisiai Lietuviškos debetinės Maestro ar Visa electron kortelės tam tikslui netinka).
Atsikaitymas kreditine kortele vyksta labai paprastai. Tam reikia tiesiog įvesti kortelės numerį, vardą ir pavardę, kortelės galiojimo pabaigą ir CVV kodą esantį kortelės kitose pusėje, ir pinigai bus nurašyti tiesiai nuo kortelės. Tam, kad išvengti jog iš kortelės netyčia nedingtų pinigai, rekomenduočiau pirkti iš patikimų parduotuvių arba naudoti saugią PayPal mokėjimo sistemą (nors man dar niekada neteko susidurti su panašiom problemom :))

2) PayPal mokėjimo sistema. Didžioji dalis užsienio internetinių parduotuvių leidžia atsiskaityti už prekes naudojantis šia sistema. PayPal pagrindinis privalumas yra tai, kad nereikia kiekvienai parduotuvei pateikinėti savo banko kortelės duomenų, o taip banko kortelės duomenys ir pinigėliai lieka saugūs. Taip pat labai naudinga ir tai, kad pardavėjui nuspręndus susukčiauti ir neatsiųsti prekės ar atsiųsti brokuotą prekę, PayPal’as tiesiog sugražintų pinigus (tai labai aktualu perkant iš internetinių aukcionų, kur prekes pardavinėja žmonės).

Daugiau patarimų apie atsiskaitymą internete rasite štai čia!

 

Ką reikią žinoti apie prekių pristatymą?

Jeigu prekės siunčiamos iš Europos Sąjungos vastybių, tai tuomet jokie papildomi mokesčiai gavus prekes nėra mokami.
Jeigu prekės siunčiamos iš valstybių nepriklausančių Europos Sąjungai, tai tuomet gali būti taikomi mokesčiai (Muitas, PVM, Antidempingo mokestis).Iš tokių valstybių siunčiamos prekės neapmokestinamos importo muitais, jeigu siuntos vertė neviršija 150 eurų. Importo PVM tokios siuntos neapmokestinamos tuo atveju, jeigu kiekvienos jų muitinė (bendra vertė) vertė neviršija 75 litų. Šios lengvatos netaikomos akcizais apmokestinamoms prekėms. Taip pat, kiek žinau, jeigu prekė yra be dėžutės ar etiketės, tuomet muitinėje ji bus laikoma nenauja ir tikėtina nebus apmokestinta 🙂
Norint sutaupyti prekių pristatymo mokestį, rekomenduočiau susitarti ir vienu metu pirkti keliems žmonėms. Jeigu nori susirasti kolegą pirkimui, siūlyčiau pranešti apie tai diskusijose “Grupinis pirkimas” skiltyje ir gal kas prisijungs 😉

Jei norėtum daugiau informacijos, rašyk info[@]webdeal.lt ir pasistengsiu papildyti 🙂

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.